Yönlendirme Levhaları

İş güvenliği tabelaları, çalışanların iş kazası riskini engellemek ve personel güvenliğini sağlamak için gerken tedbirleri çeşitli uyarıcı, yasaklayıcı ve bilgilendirici levhalar ile ilgili personele yazılı, görsel ve sesli olarak anlatan tabelalarıdır.

Alan yönlendirme levhaları, çalışma ortamında nelere dikkat etmemiz gerektiğini, çeşitli alanlarda yasaklanan davranışları, kullanmamız gereken iş elbisesi, maske, eldiven, baret, emniyet kemeri gibi iş güvenliği ekipmanlarının yanısıra kullandığımız makina, tezgah, alet, edevat gibi malzemelerin nasıl ve ne zaman kullanılması gerektiğini gösteren iş güvenliği tabelalarıdır.

IŞIKLI ACİL ÇIKIŞ LEVHALARI
İş güvenliği tabelaları, çalışanların iş kazası riskini engellemek ve personel güvenliğini sağlamak için gereken tedbirleri çeşitli uyarıcı,yasaklayıcı ve bilgilendirici levhalar ile ilgili personele yazılı, görsel ve sesli olarak anlatılan tabelalarıdır.

Acil çıkış bilgilendirme levhaları, iş güvenliği tabelalarının önemli bir kategorisidir. Acil çıkış yapmamız gereken durumlarda elektrik enerjisine ihtiyaç duymadan ışıklı, şarjlı ve fosfor folyolu acil çıkış tabelaları ile acil çıkış yollarına ulaşmamızı sağlayan uyarı levhalarıdır.

IŞIKSIZ ACİL ÇIKIŞ LEVHALARI

İş güvenliği tabelaları, çalışanların iş kazası riskini engellemek ve personel güvenliğini sağlamak için gereken tedbirleri çeşitli uyarıcı, yasaklayıcı ve bilgilendirici levhalar ile ilgili personele yazılı, görsel ve sesli olarak anlatılan tabelalardır.

Acil çıkış bilgilendirme levhaları, iş güvenliği tabelalarının önemli bir kategorisidir. Acil çıkış yapmamız gereken durumlarda fosfor folyolu acil çıkış tabelaları ile acil çıkış yollarına ulaşmamızı sağlayan uyarı levhalarıdır.